Oliver Hutton, Benjamin Price, Tom Becker, Mark Lenders, Bruce Harper, Philip Callaghan

sugu: Sport, jalgpall
Episoodid: 52
kestus: 22 minutit
Soovitatav vanus: 6–12-aastased lapsed

Kapten Tsubasa (Kyaputen Tsubasa) on Jaapani animeeritud telesari 52 jaos 22-minutilises eetris Jaapanis 3. aprillist 2018 kuni 2. aprillini 2019, samas kui Itaalias algas see 23. detsembrist kell 8.50 Italia 1-s ainult pühapäeviti.

Sari on uusversioon Holly ja Benji, moderniseeritud ja vähendatud versioonis, kus ilmuvad meie ajastu objektid nagu puutepadi ja nutitelefon.

Mangale Captain Tsubasa tuginedes on sari 1983. aasta anime Holly ja Benji - kaks meistrit - kolmas uusversioon. Manga autori ja anime tootjate palvel (selleks, et ühtlustada kogu maailmas kaubamärk Captain Tsubasa) hoiavad uue anime välismaised dublaažid nii sarja originaalpealkirja kui ka originaali tegelaste nimed: see juhtus näiteks Ladina-Ameerikas (kus seeria oli tuntud kui Supercampeones) ja Prantsusmaal (kus see oli tuntud kui Olive et Tom)

Captian Tsubasa on lugu Oliver Huttoni (lihtsalt Hollyks kutsutud) poisist, jalgpallifännist ja erakordsest mängijast (inspireeritud jalgpallur Kazuyoshi Miurast). Ühel päeval kolib Olivier koos emaga Fujisawasse, mis asub kuulsa Jaapani vulkaani lähedal, ja kohtub seal Newpie kooli jalgpallimeeskonna (kus enne Olivieri saabumist on ainult 10 mängijat) mängija Bruce Harperiga. Newpie esitab väljakutse San Franciscuse meeskonna väga tugeva ja praktiliselt ületamatu väravavahi Benji Price'i meeskonnale, kes võistleb jalgpalliväljakul Newpie kooliga. Kui Olivier selle väljakutse võidab, on Newpie'l õigus saada treenimiseks treenimiseks kohaliku omavalitsuse jalgpalliväljak. Olivier suudab pärast kõigi vastaste osavat tilkumist Benjile värava lüüa. Viimane esitab aga Olivierile uue väljakutse: ta peab kahe kooli vahelise turniiri mängu jooksul värava lööma.

Olivier kohtub Brasiilias mänginud maailmakuulsa mängija Roberto Santosega. Viimane tuli Jaapanisse, kuna Olivieri isa soovitas head arsti, kes suutis ta silmahaiguse ravida ja mida koormas võrkkesta irdumine. Kahjuks kuuleb ka Roberto Santos siin jälle samu asju: tema silmaprobleemi ei saa ravida. Roberto Santosest saab aga Olivieri ja Newpie treener, olles sunnitud oma maineka karjääri loobuma. Olivier ja tema meeskond kohtuvad turniiril San Franciscuse meeskonnaga ning viimasele avaldab vastasmeeskonna edusamm väga suurt muljet ja ta ei suuda 1. poolajal ühtegi väravat lüüa, kuid ka Olivier seda ei tee, sest need kaks meeskonda on kaitses väga kinnine. Kuid teise poolaja alguses asus San Franciscuse juhtima. Olivier tormab rünnakule, kuid ei suuda Benji Price'ile väravat lüüa. Kuid viimasel minutil, olles visanud kogu vastaskaitse, satub Olivier Benji ette ja alustab vägivaldset palli. Väravavaht blokeerib palli oma põiklattil löögiga, kuid Olivier võtab selle tagasi akrobaatilise tagakäega, nagu ta oli näinud Roberto Santost treeningutel tegema ja viigistas. Lisaajal on meeskonna kapten Bruce Harper vigastatud ja meeskonnal pole asendajaid: siis astub väljakule Tom Becker. Ka tema on linnas uus ja osutub kohe erakordseks mängijaks, kelle pall on jalas. Olivier ja Ben võitsid väljakul kõiki oma vastaseid, kuid juhtima asus just San Francis tänu Benji Price'ile. Olivier ja Ben suudavad pärast mitmeid rünnakuid siiski Benjile värava lüüa ja mäng lõpeb 2-2. Newpie ja San Francis kuulutatakse mõlemad võitjaks. Hilisemad uudised kuulutatakse välja: seal on välja valitud piirkonna parimad meeskonnad, kes osalevad riigi meistrivõistlustel ning Olivier, Benji, Bruce ja Tom saavad kõik mängida ühes meeskonnas: Newteam.