Annie Awards: "Soul", "Wolfwalkers" en "Hilda" krijgen de meeste overwinningen

Annie Awards: "Soul", "Wolfwalkers" en "Hilda" krijgen de meeste overwinningen

ASIFA-Hollywood's 48e editie Annie Awards, ter ere van algehele uitmuntendheid en individuele prestaties op het gebied van animatie in 36 categorieën, werd vanavond gehouden als een live streaming virtuele ceremonie op vrijdag 16 april. favorieten van het seizoen Ziel (zeven overwinningen, inclusief beste feature) e Wolflopers (vijf, waaronder de beste onafhankelijke film) - die dit jaar elk 10 nominaties opleverde; streaming-serie geïnspireerd door graphic novels Hilda (drie) en Primal door Genndy Tartakovsky (Twee).

De virtuele prijsuitreiking maakte optimaal gebruik van het formaat, met levendige presentatoren als Josh Gad, Matthew Rhys, Philippa Soo, Eva Whittaker, Patrick Warburton, componist Michael Giacchino en regisseurs Sergio Pablos, Jill Culton, Nora Twomey en Matthew A. Cherry. Veel van de prijswinnaars hielden hilarische en ontroerende dankbetuigingen, met name het Cartoon Saloon-team dat de show steelde met hun slimme en creatieve punten. Petje af voor iedereen bij ASIFA voor het produceren van zo'n leuke en bevredigende virtuele show. We kunnen natuurlijk niet wachten om met gekruiste vingers terug te keren naar de live versie van dit jaarlijkse evenement in 2022.

Bekijk hier de volledige lijst met kandidaten.

En de winnaars zijn ...

Souvenir Souvenir

BESTE EIGENSCHAP: Ziel ​ Pixar Animation Studios
BESTE INDIE-FUNCTIE: Wolflopers ​ Cartoon Saloon / Melusine Productions voor Apple / GKIDS

BESTE SPECIALE PRODUCTIE: De slak en de walvis ​ Afbeeldingen van magisch licht
BESTE KORTE ONDERWERP: Souvenir Souvenir ​ Explosieve productie
BEST GESPONSORD: Er is een monster in mijn keuken ​ Cartoon salon, moeder

BESTE TV / MEDIA - VOORSCHOOL: De avonturen van Paddington "Paddington graaft een tunnel in Peru" ​ Blue-Zoo Animation Studio en Nickelodeon Animation Studio
BESTE TV / MEDIA - KINDEREN: Hilda "Hoofdstuk 9: Deerfox" ​ Hilda Productions Limited, een Silvergate Media Company, Netflix Inc. en Mercury Filmworks
BESTE TV / MEDIA - ALGEMEEN PUBLIEK: Primal door Genndy Tartakovsky "Coven of the Damned" ​ Cartoon Network Studios

BESTE FILM VOOR STUDENTEN: Het beest ​ Gobelins, de école de immagine | Regie: Marlijn Van Nuenen, Ram Tamez, Alfredo Gerard Kuttikatt

Primordiaal

Oorspronkelijke "Coven of the Damned"

BESTE FX VOOR TV / MEDIA: Jurassic World: Camp Cretaceous "Welkom bij Jurassic World" ​ Productiebedrijf: DreamWorks Animation | FX-productiebedrijf: DreamWorks Animation en CGCG Inc. | Emad Khalili, Ivan Wang, Chris Wombold, Kyle Goertz, Kathy D. Tran
BESTE FX OP FUNCTIE: Ziel ​ Productiebedrijf / FX: Pixar Animation Studios | Tolga Göktekin, Carl Kaphan, Hiroaki Narita, Enrique Vila, Kylie Wijsmuller

BESTE KARAKTERANIMATIE - TV / MEDIA: Hilda ​ Hilda Productions Limited, een Silvergate Media Company, Netflix Inc. en Mercury Filmworks | David Laliberté
BESTE KARAKTERANIMATIE - FUNCTIE: Anima ​ Pixar Animation Studios | Michal Makarewicz
BESTE KARAKTERANIMATIE - LIVE-ACTIE: De Mandalorian ​ Productiebedrijf: Lucasfilm | FX-productiebedrijf: Image Engine | Nathan Fitzgerald, Leo Ito, Chris Rogers, Eung Ho Lo, Emily Luk
BESTE KARAKTERANIMATIE - VIDEOSPEL: Marvel's Spider-Man: Miles Morales | Slapeloosheidsspellen | Brian Wyser, Michael Yosh, Danny Garnett, David Hancock

De Mandalorian

De Mandalorian

BESTE KARAKTERONTWERP - TV / MEDIA: anfibi "The Shut-In!" ​ Disney TV-animatie | Joe Sparrow
BESTE KARAKTERONTWERP - FUNCTIE: Wolflopers ​ Cartoon Saloon / Melusine Productions voor Apple / GKIDS | Federico Pirovano

BESTE RICHTING - TV / MEDIA: Primal door Genndy Tartakovsky "Plague of Madness" ​ Cartoon Network Studios | Genndy Tartakovsky
BESTE RICHTING - FUNCTIE: Wolflopers ​ Cartoon Saloon / Melusine Productions voor Apple / GKIDS | Tomm Moore, Ross Stewart

BESTE MUZIEK - TV / MEDIA: Star Wars, de strijd om de klonen "Overwinning en dood" ​ Lucasfilm-animatie | Kevin Kiner
BESTE MUZIEK - FUNCTIE: Ziel | Pixar Animation Studios | Trent Reznor, Atticus Ross, Jon Batiste

BESTE PRODUCTIEONTWERP - TV / MEDIA: Shooom's Odyssey ​ Picolo Afbeeldingen | Julien Bisaro
BESTE PRODUCTIEONTWERP - FUNCTIE: Wolflopers ​ Cartoon Saloon / Melusine Productions voor Apple / GKIDS | María Pareja, Ross Stewart, Tomm Moore

BESTE STORYBOARDING - TV / MEDIA: Cartoons Looney Tunes "Big League Beast / Firehouse Frenzy" ​ Warner Bros.-animatie | Andrew Dickman
BESTE STORYBOARDING - FUNCTIE: Ziel ​ Pixar Animation Studios | Trevor Jimenez

Cartoons Looney Tunes

Looney Tunes-tekenfilms "Firehouse Frenzy"

BESTE VOICE ACTING - TV / MEDIA: Tales of Arcadia: Wizards "Onze laatste akte" ​ DreamWorks-animatie | David Bradley (Merlijn)
BESTE VOICE ACTING - FUNCTIE: Wolflopers | Cartoon Saloon / Melusine Productions voor Apple / GKIDS | Eva Whittaker (Mebh g MacTire)

BESTE GESCHREVEN - TV / MEDIA: Grote mond "The New Me" ​ Netflix | Andrew Goldberg, Patti Harrison
BESTE SCHRIJFFUNCTIE: Ziel ​ Pixar Animation Studios | Pete Docter, Mike Jones, Kemp Powers

BESTE EDITORIAAL - TV / MEDIA: Hilda "Hoofdstuk 9: The Deerfox" | Hilda Productions Limited, een Silvergate Media Company, Netflix Inc. en Mercury Filmworks | John McKinnon
BESTE REDACTIE - FUNCTIE: Ziel | Pixar Animation Studios | Kevin Nolting, Gregory Amundson, Robert Grahamjones, Amera Rizk

JURIED AWARDS

Winnaar McCay Award: Willie Ito, Sue Nichols (postuum), Bruce Smith
Foray-prijs voor juni: Daisuke "zegt" Tsutsumi
Ub Iwerks-prijs: Unreal Engine van Epic Games
Speciale prestatieprijs: Howard

48e Annie Awards van ASIFA-Hollywood

48e editie van de ASIFA-Hollywood Annie Awards

48e Annie Awards van ASIFA-Hollywood

48e editie van de ASIFA-Hollywood Annie Awards

48e Annie Awards van ASIFA-Hollywood

48e editie van de ASIFA-Hollywood Annie Awards

48e Annie Awards van ASIFA-Hollywood

48e editie van de ASIFA-Hollywood Annie Awards

Ga naar de bron van het artikel op www.animationmagazine.net